19 Жовтня, 2021, 15:30
На Вінниччині рятувальники знешкодили чотири боєприпаси часів Другої світової війни

19 жовтня вінницькі сапери шляхом підриву знищили РГД-33. А минулої доби знищили ще три артилерійські снаряди калібром 76 та 152 мм.
Про це інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Вибухонебезпечні предмети виявили напередодні місцевими жителями в с.Березина Якушинецької територіальної громади Вінницького району, селах Дорожне і Дзюнків Вінницького району та у Вінниці.








