23 Червня, 2025, 15:44
На Вінниччині сапери ДСНС знищили два боєприпаси часів Другої світової

На Вінниччині сапери ДСНС знищили два боєприпаси часів Другої світової війни – мінометну міну та артилерійський снаряд.
Про це 21 червня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
37-міліметрову мінометну міну та 75-міліметровий артилерійський снаряд виявили люди на присадибних ділянках в селі Теофілівка Джулинської громади та селі Станіславчик Жмеринського району, – йдеться у повідомленні.

Дотримуйтесь правил:
- За жодних обставин не можна торкатися невідомих предметів.
- Заборонено також здійснювати будь-який механічний вплив на них.
- Пам’ятайте, що лише суворе дотримання правил безпеки рятує життя.








