25 Березня, 2025, 10:06
На Вінниччині сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни

Сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни – їх відкопали у Хмільницькому районі.
Про це 24 березня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Сапери ДСНС на спеціально відведеному майданчику знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни – йдеться у повідомленні.
Вибухонебезпечні предмети були виявлені напередодні в селі Сальниця Уланівської громади Хмільницького району.

Рятувальники закликають людей: у разі знаходження вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися їх, а негайно повідомити про знахідку за номером 101.








