, 1 Жовтня
booked.net

На Вінниччині служба у справах дітей отримала ноутбуки від ЮНІСЕФ

Фахівці із соціальної роботи та працівники служб у справах дітей, які під час повномасштабної війни з рф опікуються ВПО та багатодітними сім’ями, переміщеними на Вінниччину із районів активних бойових дій, отримали суттєву підтримку від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

На даний час служби у справах дітей,  центри соціальних служб та центри надання соціальних послуг у 18 ТГ  Вінниччини отримали від ЮНІСЕФ 35 ноутбуків. Крім того, по 2  ноутбуки надійшло до Служби у справах дітей Вінницької обласної військової адміністрації та Обласного центру соціальних служб.

«Комп’ютерну техніку отримали ті громади області, які на своїй території прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування»,- повідомила начальник  обласної служби у справах дітей Тетяна Дорош.

Посадовиця висловила щиру подяку представникам організації ЮНІСЕФ, яка насправді є однією з небагатьох, хто надає конкретну адресну допомогу вразливим категоріям, зокрема дітям, у час війни.

У передачі частини комп’ютерів для потреб Вінниччини сьогодні  взяли участь: Наріне Асланьян –  керівник програм з надзвичайних ситуацій ЮНІСЕФ, Олександра Чуркіна — керівник програм із захисту прав дітей представництва ЮНІСЕФ в Україні та Тетяна Галузинська – регіональний координатор проекту ЮНІСЕФ «Моніторинг та забезпечення дітей в період війни».

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня