, 7 Лютого
booked.net

На Вінниччині стабільно зменшується кількість хворих на коронавірус

Впродовж минулої доби, 19 жовтня, у Вінницькій області зареєстрували 111 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед захворілих на коронавірус – восьмеро дітей.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужало – 281 особа. Станом на 20 жовтня хворіє 2 893 особи (в тому числі 461 дитина, медиків – 53).

За останню добу не зареєстровано летальних випадків, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

COVID-19 відступає?

В Україні за минулий тиждень, 10-16 жовтня, зареєстровано на 37% менше випадків коронавірусу порівняно з позаминулим. Про це в ефірі телемарафону повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Вже другий тиждень поспіль ми спостерігаємо зниження захворюваності на COVID-19. За минулий тиждень у нас було виявлено майже 23 тисячі випадків COVID-19, і це майже на 37% менше, ніж тижнем раніше, коли ми реєстрували майже 36 тисяч таких випадків… Тобто, ми зараз спостерігаємо зменшення захворюваності, і це є певною позитивною відзнакою, – сказав Кузін.

За його словами, зменшилася і кількість госпіталізацій у зв’язку з коронавірусною хворобою: за минулий тиждень до лікарень доправили 4,7 тис. людей, за позаминулий – 6,1 тис.

Кількість щеплень не збільшилась

Заступник міністра зауважив, що не спостерігається збільшення кількості щеплень, попри наявні в Україні запаси вакцини проти коронавірусу. Зокрема, на сьогодні одну дозу вакцини отримали 52% громадян, дві дози лише 50%. Водночас щоб вакцинація суттєво впливала на епідемічний процес, потрібно досягти рівня щеплень у 80-90%, наголосив Кузін.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого