29 Листопада, 2021, 11:39
На Вінниччині стався витік аміаку – попереджає ДСНС

Поблизу міста Немирів на Вінниччині на території ПрАТ “Райагрохім” із залізничної цистерни випаровувався безводний аміак, рятувальники намагаються осадити хмари аміаку водою.
Джерело: Державна служба з надзвичайних ситуацій
Деталі: 29 листопада о 09:05 поблизу м. Немирів на території ПрАТ “Райагрохім” із залізничної цистерни з-під горловини сталося випаровування безводного аміаку.
Станом на 11:00 підрозділи ДСНС проводять осадження хмари аміаку розпиленими струменями води.
Відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту встановлює причини витоку.
Очікується прибуття автоцистерни для перекачки.
Від ДСНС залучено 25 осіб та 6 одиниць техніки.








