, 30 Липня
booked.net
16 Червня, 2021, 15:12

На Вінниччині триває відбір кандидатів на посади очільників комунальних освітніх закладів

16 червня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк провів засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад директорів обласних закладів освіти.

Зокрема, члени конкурсних комісій розглянули кандидатури на посади директорів трьох  закладів: Котюжанівської  спеціальної школи; Ободівської спеціальної школи та Ситковецької спеціальної школи.

Голова конкурсної комісії Ігор Івасюк зазначив,  що конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу; надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії; перевірки знання законодавства України в сфері загальної середньої освіти та професійної компетентності шляхом письмового розв`язання ситуаційних завдань.

Ігор Івасюк нагадав, що на попередньому засіданні конкурсної комісії до участі в конкурсі на посади директорів були допущені:

  • Володимир Гетманчук та Оксана Калушко – на посаду директора Котюжанівської  спеціальної школи;
  • Лариса Зайченко – на посаду директора Ободівської спеціальної школи;
  • Михайло Гуцаленко – на посаду директора Ситковецької спеціальної школи.

Члени комісій заслухали презентації перспективних планів розвитку комунальних закладів освіти. Кандидати на посади отримали тестові письмові завдання та ситуаційне завдання.

Засідання конкурсних комісій транслювалося на офіційному сайті обласної Ради в режимі онлайн. Результати конкурсних відборів будуть оголошені 17 червня.

Новини

29 Липня
28 Липня
27 Липня
26 Липня