29 Березня, 2022, 11:57
На Вінниччині цивільним заборонено відвідувати ліси

На території Вінницької області набула чинності заборона на відвідування лісів. До запровадження відповідних обмежень в обласній військовій вдалися для мінімізації лісових пожеж.
Заборона поширюється на всі лісові масиви на території області, особливо прикордонних районів Вінниччини.
“Заборонено населенню відвідування лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів й іншої самохідної техніки за винятком тих, що використовуються для потреб лісогосподарської діяльності у період воєнного стану та високої пожежної небезпеки”, – йдеться у наказі очільника ОВА Сергія Борзова.
Відвідувати ліс матимуть право лише силовики, військові, рятувальники та лісівники.








