, 29 Травня
booked.net

На Вінниччині від коронавірусу за добу померли двоє людей

Впродовж минулої доби, 9 листопада, у Вінницькій області зареєстрували 63 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Серед захворілих на коронавірус – п’ятеро дітей.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужала 77 людей. Станом на 10 листопада хворіє 1 455 осіб (в тому числі 231 дитина, медиків – 21).

За останню добу зареєстровано два летальних випадки в Томашпільській та Липовецькій громадах, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Два щеплення в один день

Щеплення від грипу та COVID-19 можна робити одночасно, але в різні руки. Як грип, так і COVID-19 можуть мати важкі наслідки для здоров’я. Вони можуть викликати пневмонію, проблеми із серцем, загострення хронічних хвороб і навіть призвести до смерті.

Людина із грипом чи ковідом навіть у легкій формі може інфікувати інших, зокрема людей із групи ризику – літніх людей, вагітних, людей із супутніми хворобами. Ба більше, ці захворювання можна мати одночасно.

Єдиним ефективним порятунком від важкого перебігу та ускладнень цих захворювань є вакцинація. Нагадуємо, що вакцинація від COVID-19 в Україні є безоплатною, – інформує Міністерство охорони здоров’я України.

Водночас щеплення від грипу не входить до Національного календаря, а тому вакцину можна придбати в аптеці власним коштом. Для медиків, вагітних та сектору безпеки у цьому році передбачена безоплатна вакцинація від грипу.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня