, 26 Травня
booked.net
4 Лютого, 2022, 17:37

На Вінниччині втілюють програму «Жіноче лідерство»

На Вінниччині почалося активне втілення програми «Жіноче лідерство», яку започаткувала політсила «Українська Стратегія Гройсмана». Голова обласної програми Юлія Приймак розповіла про основні напрями роботи на Раді вінницької обласної організації УСГ.

Серед них  напрацювання стратегічних документів та законодавчих ініціатив, громадсько-політична діяльність, реалізація проєктів, зокрема з розвитку територіальних громад, міжнародне співробітництво. Також важливою складовою в роботі програми жіночого лідерства є особистісний та професійний розвиток жінок у якості лідерок в партії та на публічних посадах.

– “Жінки є активними членами суспільства і наша ціль довести, що ми можемо повноцінно виконувати ті ж самі функції в роботі, що й чоловіки. Жінки можуть бути корисними в громадському та політичному житті та пліч-о-пліч з чоловіками покращувати життя в своїх громадах, “- підкреслює депутатка вінницької міської ради та очільниця програми на Вінниччині  Юлія Приймак.

На Вінниччині втілюють програму «Жіноче лідерство»

Наразі головна мета програми –  це розбудова структури «Жіночого лідерства» в області. Тому Юлія Приймак закликає приєднуватися до них прихильниць, які бажають працювати задля розвитку країни та власної громади, шукають однодумців, хочуть реалізовувати власті проєкти, поділяють принципи партії «Української Стратегії Гройсмана» та зацікавлені у висуванні своєї кандидатури на виборах.

На Вінниччині втілюють програму «Жіноче лідерство»

На цей рік учасниці «Жіночого лідерства» планують проєктну роботу, яка стосуватиметься підтримки для жінок, які балотуються, професійного та особистісного зростання, припинення дискримінації через освіту та розвиток безбар’єрного середовища.

Стати учасницею програми «Жіноче лідерство» можна звернувшись до Юлії Приймак на її сторінці у Фейсбук.

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня