, 18 Жовтня
booked.net
2 Лютого, 2021, 12:01

На Вінниччині виділять кошти на підтримку фермерських господарств

Із бюджету Вінницької обласної ради планують виділити 105,7 млн грн на реалізацію обласної  програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2025.

Кошти, зокрема, мають спрямувати на відшкодування витрат фермерським господарствам, кооперативам, підприємцям за проведення та підтвердження відповідності виробництва органічної продукції, а також на надання дотації сімейному фермерському господарству за приріст поголів’я корів молочного напряму продуктивності.

Про нові напрями програми на засіданні постійної комісії із питань агропромислового розвитку та земельних відносин Вінницької облради доповідав директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Також депутати заслухали звіт про виконання цієї обласної програми протягом 2016-2020 років. На її реалізації з обласного бюджету було виділено понад 15 млн грн.

Зокрема, кошти були спрямовані на:

– пільгове кредитування фермерських та особистих селянських підприємств через Обласний фонд підтримки інвестицій та будівництва на селі в сумі 33 млн грн,

  • відшкодування вартості закуплених доїльних установок та холодильного обладнання – 12,5 млн грн.
  • частково профінансовано проєкти міжнародної технічної допомоги на суму 7,3 млн грн,
  • підтримку регіонального лізингу сільськогосподарської техніки – 7,4 млн грн,
  • підтримку сільськогосподарського дорадництва на 5,7 млн грн.

За період дії програми кількість зареєстрованих фермерських господарств збільшилася до 605 господарств, ще 10 – в процесі створення.

Останні новини

Новини

16 Жовтня
15 Жовтня
13 Жовтня
12 Жовтня