, 26 Листопада
booked.net

На Вінниччині виявили численні порушення екологічного законодавства

Інспекторами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області протягом 2021 року виявлялися факти порушення природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання, а саме факт експлуатації системи краплинного зрошення без отриманого висновку з оцінки впливу на довкілля.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Вінницької області.

«Згідно з Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» планована господарська діяльність включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів, інше втручання в природне середовище.
Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» суб’єктам господарювання в разі проведення планованої господарської діяльності пов’язаної з експлуатацією системи краплинного зрошення на територіях площею 20 гектарів і більше необхідно отримати висновок з оцінки впливу на довкілля».

В разі відсутності висновку з оцінки впливу на довкілля передбачається притягнення відповідальної особи до адміністративної відповідальності за частиною 1 ст. 164 КУпАП та може призвести до обмеження діяльності підприємства пов’язаної з використання системи краплинного зрошення.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада