7 Червня
booked.net

На Вінниччині з 22 лютого учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно

Таке рішення пов`язане з тим, що на Вінниччині збільшилася кількість випадків захворювань на Covid-19.  

Так, на Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше було виявлено у 514 людей, дев`ятеро – померли.

За інформацією МОЗ,   в рейтингу областей України за кількістю активних випадків захворюваності на Covid-19 на 100 тис. населення Вінницька область займає восьме місце, а за кількістю нових хворих –  друга після Івано-Франківської.

Отже з понеділка, 22 лютого,  в усіх школах області учні 5-11 класів знову переходять на дистанційне навчання. 1-4 класи продовжуватимуть відвідувати школу.

 

Останні новини

Новини

5 Червня
4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня