На Вінниччині за добу рятувальники ДСНС ліквідували 41 пожежу на відкритій території

Рятувальники Вінниччини б’ють на сполох, адже люди знову масово палять суху рослинність.
Лише минулої доби бійці ДСНС 41 раз виїздили на ліквідацію займань в природних екосистемах.
Горіла у всіх шести районах області.
Вогонь спопелив понад 25 га родючого ґрунту.
В ДСНС закликають жителів області суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах.
Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь поруч з лісовими масивами, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!
Пам’ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.












