На Вінниччині за добу від ковіду померло троє людей, у 18 – виявлено повторне захворювання

За минулу добу, 17 січня, у Вінницькій області ковід вперше виявлено в 259 жителів, 18 – захворіли повторно.
Кількість виявлених випадків захворювання розподіляється по районам Вінниччини так: м. Вінниця –141; Могилів-Подільський район – 16; Немирівський-13; Бершадський-12; Барський-9; Мурованокуриловецький – 9;Тульчинський-8; Томашпільський – 7; Хмільницький– 7; Жмеринський-6; Калинівський – 6; Чечельницький – 4; Вінницький – 3; Козятинський – 3; Літинський – 3; Тиврівський – 3; Погребищенський – 2; Тростянецький – 2; Ямпільський – 2; Липовецький – 1; Оратівський – 1; Шаргородський – 1.
Загалом, одужали 12 641 осіб, в т.ч. 598 дітей; за останню добу – 216 осіб. Усього на Вінниччині зареєстровано 350 летальних випадків. Минулої доби померло троє людей.








