На Вінниччині за грабіж судитимуть колишнього нацгвардійця

Про це інформує Теруправління ДБР у Хмельницькому.
Як зазначають в ДБР, колишній військовослужбовець Нацгвардії України та два його спільники уночі 30 серпня 2021 роки у с. Погребище Вінницької області разом зі спільниками напали на водія, який приїхав до магазину вивантажити товар. Один зі зловмисників застосував до водія перцевий балончик, а інші розбили вікно автомобіля та забрали звідти виручку, яку постраждалий зібрав із 12 магазинів.
Сума відібраних коштів перевищила 260 тис. грн. Крім того, потерпілий отримав опік очей.
Правоохоронці викрили нападників у той же день. Військовослужбовець був звільнений із лав Національної Гвардії України.
Обвинувальний акт скеровано до суду. Учасники нападу обвинувачуються в грабежі, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 186 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.








