
На Вінниччині впродовж минулої доби в усіх лабораторіях дослідили 1504 зразки на COVID-19. Коронавірус вперше виявили у 177 людей:
- м. Вінниця – 72
- Томашпільський – 15
- Хмільницький – 14
- Вінницький – 14
- Жмеринський – 11
- Немирівський – 6
- м. Ладижин – 5
- Мурованокуриловецький – 5
- Бершадський – 4
- Могилів-Подільський – 4
- Козятинський – 4
- Літинський – 4
- Шаргородський – 4
- Тростянецький – 2
- Барський, Липовецький, Тиврівський, Тульчинський, Ямпільський – по 2
- Калинівський – 1
- Крижопільський – 1
- Чернівецький – 1.
- При повторних обстеженнях коронавірус виявлено у 34 хворих.
Станом на 20 січня на Вінниччині хворіє 4226 людей, в тому числі 193 дитини та 270 медпрацівників.
За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації, у 25 опорних лікарнях області станом на ранок 20 січня на стаціонарі перебуває 480 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 376 пацієнтів з підозрою на коронавірус. 513 пацієнтів перебувають у важкому стані, з яких на апараті ШВЛ – 0 осіб, СРАР – 36, кисень – 477.
Всього в області зареєстровано 465 летальних випадків, за останню добу – 4.








