На Вінниччині за останню добу – три повторних зараження COVID-19

Станом на 21 грудня у Вінницькій області вперше COVID-19 виявили у 79 людей.
- м.Вінниця – 15;
- Жмеринський район – 20;
- м.Ладижин – 16;
- Барський район – 13;
- Ямпільський – 5;
- Бершадський – 3;
- Іллінецький – 2;
- Вінницький – 1;
- Козятинський – 1;
- Тростянецький – 1;
- Теплицький – 1;
- Хмільницький –1.
Повторно коронавірус виявлено у 3 хворих.
Одужали 13172 особи, в т.ч 616 дітей. За останню добу одужали 134 особи. На даний час хворіє 7504 особи, включаючи 287 дітей.
Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 884 зразка на COVID-19 (в т.ч. ОЛЦ-540 Меділабс- 344, Центр СНІДу та міський лікувально-діагностичний центр дослідження не проводили).
Загалом, в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 215102 зразки. В результаті досліджень у 21033 випадках виявлений коронавірус.
Всього в області зареєстровано 357 летальних випадків. За минулу добу зареєстровано 2 летальних випадки.
Щодо захворюваності серед медиків:
одужали – 1233 медпрацівники;
хворіє – 512 медпрацівників.
За останню добу захворів 1 медичний працівник.








