, 19 Травня
booked.net

На Вінниччині замироточила ікона. Диво, що сповіщає перемогу над загарбниками?

У місті Хмільник у храмі Святих першоверховних апостолів Петра і Павла Православної церкви України замироточила старовинна ікона. Дивовижне явище сталося з образом Богородиці з преподобними Антонієм та Феодосієм, повідомляє інформ-агентство Міноборони “Армія.Inform”.   

“Божою милістю в нашому храмі замироточила ікона Києво-Печерська Богородиця з преподобними Антонієм та Феодосієм. Слава Богові за все! — говорить благочинний храмів Хмільницького району ПЦУ протоієрей Іван Пукас. — Це добрий знак, це означає що Господь Бог хоче нам повідомити добру звістку. Я сподіваюся, що це буде звістка про перемогу України над російськими окупантами!”

Мироточення – явище у християнстві, яке вважається справжнім дивом.Миро — це особливе масло, яке виділяється на поверхні ікони, образу, мощах. Воно виділяє пахощі, причому консистенція може бути різною: медовою, липкою чи схожою на росу. Ікона, яка мироточить, вважається особливою. Ті, хто торкнеться його, зцілиться від будь-яких недуг, проблем у відносинах, хвороб душевних і тілесних, лих. Але особливого значення мироточення ікон набуває під час воєн та пошестей. Вважається, що це добрий знак для православного воїнства, яке боронить рідну землю від загарбників. Тож, будемо сподіватися! Ба більше, подейкують, не лише на Поділлі, а й на Волині в цей неймовірно важкий для українського народу час спостерігається явище мироточення ікон.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня