, 27 Січня
booked.net

На Вінниччині заочно судитимуть колаборантів з “прокуратури” “днр”

Вінницька обласна прокуратура спрямувала до суду обвинувальні акти щодо двох колабораціоністів з Донеччини, які пішли на співпрацю із “днр”. Підозрюваних – 37-річну мешканку Горлівки та 40-річного мешканця Харцизька, обвинувачують в участі у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Судовий процес проходитиме заочно.

За повідомленням Вінницької обласної прокуратури, вказані особи  на початку 2015 року, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, почали співпрацювати з представниками терористичної організації «днр». А саме – приєдналися до її складу, зайнявши посади так званих помічників прокурорів Горлівської міжрайонної прокуратури.

Отримавши формений одяг зі знаками розрізнення, характерними для учасників терористичної організації «днр», спеціальні звання та класний чин, псевдопосадовці в межах своїх «професійних обов’язків» впроваджували так зване законодавство «днр», порушуючи конституційні права громадян України.

Вчинені умисні дії громадян стороною обвинувачення документувалися заочно.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

За співпрацю з окупаційною адміністрацією підсудним загрожує до 15 років позбавлення волі.

 

 

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня