, 3 Грудня
booked.net

На Вінниччині здійснив вимушену посадку аварійний літак

7 листопада поряд із селом Носиківка Шаргородської міської громади здійснив аварійне приземлення літак. АН-2 із бортовим номером UR-84561 впав на зоране поле. Від удару в судна зігнулося одне з крил. 

Як розповіла представниця громади Оксана Берещук, літак приземлився на поле місцевого фермера. До сільської ради ніхто не звертався. Постраждалих в результаті інциденту не було. Пілот намагався завести судно, але марно. Авіатранспорт знаходиться на місці й 8 листопада. За словами жінки, літак не виконував якихось сільськогосподарських робіт.

До поліції та Державної службі надзвичайних ситуацій регіону також не надходило повідомлення про пригоду, уточнили в пресслужбах відомства.

Згідно відкритих джерел, літак із таким бортовим номером зареєстрований на львівську компанію ТОВ “ГЛОБАЛ ЕЙР КОМПАНІ”, яка надає послуги з авіаційних робіт, зокрема, й обприскування полів. У звіті про стан безпеки польотів за 2004 рік йшлося про аварійну посадку цього АН-2 через відмову двигуна. У 2018 році Державіаслужба України виключила його з держреєстру цивільних повітряних суден.

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада