27 Червня
booked.net

На Вінниччині знищили 17 боєприпасів часів Другої світової

На Вінниччині сапери ДСНС знищили 17 боєприпасів часів Другої світової війни – снаряди різного калібру та річні гранати.

Про це 13 серпня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

14 артилерійських снарядів калібром 37, 75 та 88 міліметрів, а також три ручні гранати виявили напередодні поблизу селища Браїлів Жмеринської громади та на березі річки в селі Селище Гніванської громади, – йдеться у повідомленні.

Рятувальники вкотре нагадують про обов’язкове дотримання алгоритму дій у разі виявлення підозрілих предметів:

  • не наближатися до них,
  • не здійснювати жодного механічного впливу,
  • негайно повідомити про знахідку за номером 101 або 112.

Останні новини

Новини

26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня