14 Серпня, 2025, 13:54
На Вінниччині знищили 17 боєприпасів часів Другої світової

На Вінниччині сапери ДСНС знищили 17 боєприпасів часів Другої світової війни – снаряди різного калібру та річні гранати.
Про це 13 серпня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
14 артилерійських снарядів калібром 37, 75 та 88 міліметрів, а також три ручні гранати виявили напередодні поблизу селища Браїлів Жмеринської громади та на березі річки в селі Селище Гніванської громади, – йдеться у повідомленні.

Рятувальники вкотре нагадують про обов’язкове дотримання алгоритму дій у разі виявлення підозрілих предметів:
- не наближатися до них,
- не здійснювати жодного механічного впливу,
- негайно повідомити про знахідку за номером 101 або 112.








