27 Червня
booked.net

На Вінниччині знищили боєприпас часів Другої світової

На Вінниччині сапери ДСНС знищили боєприпас часів Другої світової війни.

Про це 10 липня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

82-міліметрову мінометну міну виявили мешканці напередодні в лісосмузі за межами села Пеньківка Томашпільської громади, – йдеться у повідомленні.

За жодних обставин не можна торкатися невідомих предметів. Заборонено також здійснювати будь-який механічний вплив на них.

Пам’ятайте, що лише суворе дотримання правил безпеки рятує життя.

Останні новини

Новини

26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня