11 Липня, 2025, 12:20
На Вінниччині знищили боєприпас часів Другої світової

На Вінниччині сапери ДСНС знищили боєприпас часів Другої світової війни.
Про це 10 липня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
82-міліметрову мінометну міну виявили мешканці напередодні в лісосмузі за межами села Пеньківка Томашпільської громади, – йдеться у повідомленні.
Будьте обережні
За жодних обставин не можна торкатися невідомих предметів. Заборонено також здійснювати будь-який механічний вплив на них.
Пам’ятайте, що лише суворе дотримання правил безпеки рятує життя.








