, 17 Травня
booked.net
24 Січня, 2022, 14:47

На Вінниччині зростає кількість хворих на коронавірус

На території області зростає рівень  захворюваності на COVID-19. Про це повідомив завідувач епідвідділу Центру контролю та профілактики хвороб Вінниччини Степан Томин.

За результатами лабораторних досліджень вірусологічної лабораторії Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України рівень захворюваності в порівнянні з попереднім тижнем зріс вдвічі. Збільшується захворюваність як серед дорослих, так і серед дітей. Також Степан Томин повідомив, що на території області виявлена циркуляція мутованого штаму коронавірусу «Омікрон».

(без назви)

«Минулого тижня до вірусологічної лабораторії Центру громадського здоров’я було відправлено 30 зразків. У 14 випадках виявлений вірус «Омікрон». Його циркуляція виявлена серед жителів Вінниці, Бершадського, Іллінецького і Вінницького районів. Це люди різного віку, різних професій», – каже завідувач епідвідділу Вінницького обласного Центру контролю та профілактики хвороб.

Медик наголошує, що серед нинішніх хворих є 10-15% вакцинованих пацієнтів, проте перебіг хвороби у них набагато легший, ніж у решти захворілих.

 

Останні новини

Новини

16 Травня
13 Травня