, 1 Жовтня
booked.net

На Вінниччині зростає захворюваність на коронавірус

У Вінницькій області збільшується кількість захворювань на COVID-19

З кожним днем у Вінницькій області все більше зростає кількість госпіталізованих в з коронавірусом. Наразі таких пацієнтів прийматимуть 15 лікарень. Наразі медичні заклади завантаженні на 30%, а палати інтенсивної терапії — на 5%.

Також стаціонарно лікується більше півтори тисячі пацієнтів. Як зазначає заступниця директорки обласного департаменту охорони здоров’я та реабілітації Тетяна Бондаренко, вже розгорнули понад 600 ліжок. Найбільше людей з коронавірусом завантажені лікарні у Вінниці. Також працюють дитячі лікарні.

За словами головного лікаря «Клінічного центру інфекційних хвороб» Ігоря Матковського, до медичного закладу доправляють пацієнтів у середньому та важкому станах. Ця кількість пацієнтів із підтвердженим Covid-19 за кілька останніх тижнів зросла.

«У нас пацієнти переважно з вінницької територіальної громади та наближенні до Вінниці громади. Місяць тому до нас поступав один пацієнт, зараз таких близько 5 людей», — каже Ігор Матковський.

Як зазначає заввідділення Ірена Коновалова, у закладі під Covid-19 розгорнули 100 ліжок. Зараз 20 пацієнтів із підтвердженим коронавірусом, одна людина з підозрою. Також додає, що симптоматика коронавірусу у порівнянні з попередньою хвилею змінилася. Важких випадків поки немає. Наразі ще є препарати, які знімають симптоми та полегшують перебіг хвороби. Це таблетки молнупіравір та лікарський засіб ремдесевір.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня