, 8 Травня
booked.net
24 Липня, 2020, 11:34

На вінницькому Замості організують систему паркування

Агенція просторового розвитку розробляє концепцію організації паркування в районі Замостя міста Вінниці. Агенція співпрацює з компанією «А+С Україна», йдеться на сторінці Агенції.

Наразі партнерами вже зроблені повітряні зйомки місцевості для виявлення потенційних місць для паркування. Також проводяться інші дослідницькі заходи.

«15-18 липня фахівці А+С Україна разом із Вінницьким національним технічним університетом, місцевими соціологами та фахівцями з аерофотозйомки проводили комплексне дослідження поточного стану паркування на Замості. В ході досліджень проводились натурні обстеження вулиць району, аерофотозйомка території в різний час доби, підрахунки на окремих ділянках та соціологічне опитування», – йдеться в повідомленні.

Остаточна мета концепції – створення комплексного бачення кількості та розташування місць для зберігання автомобілів на Замості (на вулицях, у дворах та паркінгах) з урахуванням прогнозованого розвитку району, а також розробка пропозицій щодо системи адміністрування паркування.

 

Останні новини

Новини

7 Травня
6 Травня