, 21 Жовтня
booked.net
16 Червня, 2021, 11:23

На всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби вінницькі спортсмени здобули перемогу

У місті Скадовськ Херсонської області відбулись Всеукраїнські спортивні змагання з греко-римської боротьби під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». І збірна вінницького «Колосу» виборола першість.

«Результат, який ми отримали по завершенню участі в змаганнях, дуже гарний. Ми прагнули перемоги і, звісно, сподівались на неї, адже стати переможцями надзвичайно приємно і почесно. Діти показали себе добре, виконали усі поради тренерів. Ця перемога стосується не лише їх можливостей, а насамперед підготовки. І в цьому заслуга тренерів, які з ними працюють. Крім того, юні спортсмени поєднали приємне з корисним, тому що встигли й на морі побувати. А морський відпочинок завжди приносить радість та задоволення», – поділився враженнями тренер-викладач з греко-римської боротьби ДЮСШ «Колос» Артем Кудик.

 

За підсумками змагань з греко-римської боротьби збірна Вінницького «Колосу» набрала 300 очок. Друге місце зайняла команда, котра представляла Луганську область, з результатом 270 очок. А третє місце у команди з Київської області – 240 очок.

Артем Григорович також згадав, що торішні змагання проводились у місті Берегово Закарпатської області, де діти змогли побувати в термальних басейнах. А цього року було вирішено провести змагання у місті Скадовську, аби діти три дні відпочивали на морі.

 

Тривали змагання з 10 по 12 червня й проводились серед молоді віком від 15 до 16 років. У 2021 році такий захід проведений вперше. Участь взяли п’ять областей України: Вінницька, Дніпропетровська, Київська, Луганська й Херсонська.

Новини

20 Жовтня
19 Жовтня
18 Жовтня