, 7 Лютого
booked.net
24 Вересня, 2020, 18:35

На виборах Сергій Ладан боротиметься за посаду Мурованокуриловецького селищного голови

На обласній конференції «Української Стратегії Гройсмана» було названо кандидатів, які балотуватимуться в органи місцевого самоврядування всіх рівнів. На посаду  Мурованокуриловецького селищного голови партія висунула колишнього очільника районної державної адміністрації Сергія Ладана.

Сергій Ладан – добре відомий землякам. Люди цінують його професійний досвід, вдячні за його благодійну діяльність.   Тривалий час він очолював Мурованокуриловецьку райраду та місцеву РДА, а нині – депутат районної ради.

–  Радий буди в політсилі Володимира Борисовича, бо це найбільш професійна та цілеспрямована команда, яка прагне втілювати у життя реальні проєкти, важливі для територіальних громад Вінниччини.  «Українська Стратегія Гройсмана» –   партія  патріотів свого регіону,

– говорить Сергій Вікторович.

Щодо рішення йти в голови селищної ради пан Сергій каже, що є багато питань, які потребують розв’язання, а він має бачення, як це можна зробити. Щодо перших рішень, якщо люди довірять йому керівну посаду, зазначає:

Насамперед почну з  розвитку економіки Муровано-Куриловецької громади, будемо залучати інвестиції. Це дуже актуальний для нас напрям роботи, оскільки Муровані-Курилівці – це аграрна громада, рости є куди і є чим привабити. 

Важливими є питання соціального захисту,  якісної освіти для  дітей та покращення матеріально-технічної бази закладів освіти та культури.

Я працював головою райдержадміністрації, тому добре знаю всі місцеві проблеми. Люди хочуть комфорту: якісні робочі місця, школи, садочки, водогони, відремонтовані дороги, освітлені вулиці. 

Щодо перспектив, які очікують на Муровоно-Куриловецьку ОТГ  за кілька років,  Сергій Ладан зазначає, що  кваліфіковане  керівництво на місцях  і можливості децентралізації мають стати виграшними для розвитку громади.

Для того, щоб досягнути успіху, потрібно працювати в команді однодумців та спільно йти до намічених цілей.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого