5 Березня, 2022, 12:39
На залізничному вокзалі Вінниці розгорнули пункти безкоштовного харчування

Безкоштовний обід можуть отримати пасажири на залізничному вокзалі Вінниці. Тут, як повідомляє “Суспільне. Вінниця”, розгорнули кілька пунктів харчування.
На вокзалі безкоштовно годують українців з різних областей: тих, хто залишається у місті, і тих, хто їде далі на захід. За потреби працівники вокзалу їжу несуть у вагони.
“Наше місто згуртувалося для того, щоб допомогти людям, яким довелося покинути свої домівки поспіхом”, – розповіла начальниця станції вокзалу “Вінниця” Олена Михайленко.








