3 Вересня, 2020, 16:40
На Вінниччині затримали чоловіка, які вирощував коноплі на власному городі

Вчора, другого вересня, у селі Федорівка Шаргородського району правоохоронці виявили плантацію конопель. Нині вилучені нарковмісні речовини направлені на експертизу, повідомляє Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.
Як розповів начальник територіального відділення поліції Сергій Токан, попередньо до поліції надійшла інформація про те, що 21-річний місцевий житель вирощує на городі коноплю. Приїхавши на виклик, правоохоронці виявили плантацію із 114 рослин конопель, а також сухі стебла цієї рослини у будинку та марихуану у паперових згортках.

Наразі правопорушнику загрожує до семи років позбавлення волі.








