, 30 Травня
booked.net
2 Березня, 2021, 12:00

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс побувала з візитом у Вінниці

Учора, 1 березня, відбулась зустріч керівництва Вінницької області із Надзвичайним та Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

У зустрічі взяли участь: голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник голови Вінницької обласної Ради Дмитро Чаленко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації Володимир Мережко.

До складу офіційної делегації Посольства Великої Британії в Україні увійшли також керівник відділу торгівлі та інвестицій Посольства Великої Британії в Україні Пітер Вікенден та Радник Посольства Великої Британії в Україні з питань урядування Вільям Тернер.

Учасники зустрічі обговорили питання політичної, економічної, гуманітарної та епідеміологічної ситуації на Вінниччині, а також зупинилися на темі співробітництва на державному й регіональному рівнях.

– По завершенню децентралізації на території області утворено 63 територіальних громади, кожна з яких зацікавлена у залученні інвестицій і соціально-економічному розвитку. Кожна громада розробляє інвестиційний паспорт, де будуть представлені всі можливості для залучення інвесторів в різних галузях економіки. Адже це напряму створить умови до збільшення надходжень до бюджетів і відповідно, розвитку територій та покращення життя людей. Вінницька обласна Рада готова бути комунікатором у стосунках між інвесторами та громадами і всіляко сприяти їм разом з органами виконавчої влади, – сказав голова облради.

(без назви)

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня