, 4 Лютого
booked.net

“Нафтогаз” різко підвищив ціну на газ для бюджетних установ Вінниччини

НАК “Нафтогаз” оголосила нову ціну на газ для бюджетних установ Вінниччини. У жовтні вона становитиме 24.933 грн за 1.000 кубічних метрів – вартість газу вже зросла більш ніж у 3 рази в порівнянні з минулим роком. Природно, що у листопаді ціна може зрости ще більше.
Про це повідомив Голова постійної комісії з питань житлово – комунального господарства енергоефективності та енергозбереження Вінницької обласної ради, представник “Української Стратегії Гройсмана” Андрій Ковальов.
“Сьогодні отримали на жовтень ( лише на місяць ) нові ціни від «Нафтогаз» для нашого підприємства «Вінницяоблтеплоенерго», для бюджетних споживачів ( обсяг 2 )…. 24933 з ПДВ та доставкою, без розподілу … У мене все”, – написав Андрій Ковальов у своєму Facebook.
Нагадаємо, “Українська Стратегія Гройсмана” вважає, що стрімке підвищення цін на газ стане непідйомним тягарем для бюджетів громад. Вже цієї п’ятниці Вінницька обласна рада за ініціативою фракції “Української Стратегії Гройсмана” розгляне проєкт звернення до Уряду з вимогою не допустити різкого подорожчання газу для бюджетних установ.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого