, 1 Грудня
booked.net

Нафтотрейдингова компанія з Сєвєродонецька релокувалася до Вінниці

У Вінницю перевезла своє майно компанія з Сєвєродонецька, яка займається нафтопродуктами, це вже 105-те підприємство, яке релокувалося в обласний центр.

Про це повідомив у Фейсбуці заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, передає Укрінформ.

«Підприємства з міст, де точаться активні бойові дії продовжують релокацію у Вінницю. Нині у нашій громаді маємо вже 105 переселених суб’єктів господарської діяльності. Останньою «зайшла» фірма, яка займається нафтопродуктами – з Сєвєродонецька», – повідомив Очеретний.

За його даними, сєвєродонецьке підприємство має вісім автомобілів – 30-кубових цистерн. Увесь транспорт не вдалося забрати з тимчасово окупованої території, оскільки мости зруйновані і немає переходів для вантажівок.

«На цьому підприємстві працювали близько 30 людей, частина з них переїхала у Вінницю. Вже з серпня вони мають запуститися в роботу. Алгоритм дій простий – закупівля пального в Європі, а збут – в Україні . Основний акцент буде на забезпеченні аграріїв. Міська рада зі свого боку допоможе налагодити контакти з місцевими сільськогосподарськими підприємствами», – зазначив Очеретний.

Останні новини

Новини

30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада