, 16 Серпня
booked.net

Наглядову раду Агенції регіонального розвитку Вінниччини очолив Вячеслав Соколовий

12 січня відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Першим питанням порядку денного учасники засідання розглянули переобрання голови Наглядової ради Агенції. Ним став голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

– Ми дуже добре розуміємо, що все, що необхідно робити в межах визначених повноважень Агенції, ми продовжимо робити разом. Сама назва – Агенція регіонального розвитку – говорить про те, що головним завданням розвиток регіону. Бажаю нам конструктиву, співпраці та гарних результатів. Наше завдання зробити Вінниччину – регіоном номер один в Україні, – зазначив голова Вячеслав Соколовий.

Присутні на засіданні заслухали звіт директорки установи Наталії Гижко про роботу Агенції у 2021 році та план на 2022 рік.

– У рамках діяльності Агенції регіонального розвитку протягом 2021 року відбулося 206 онлайн та офлайн заходів, організаторами та учасником яких була установа. А саме: участь у робочих групах, проведення інформаційно-освітніх заходів, надання консультацій бізнесу та органам влади. Учасниками таких заходів стали 1083 особи, – повідомила Наталія Гижко. – Завдяки участі Агенції у грантових проєктах та програмах, було залучено понад 2 млн грн. За сприяння Агенції була надана міжнародна технічна допомога для проведення СЕО Регіонального плану управління відходами у Вінницькій області до 2030 року. На кожну гривню з обласного бюджету Агенція залучила понад 2,5 грн додатково.

Директорка установи назвала пріоритети діяльності Агенції в нинішньому році:   регіональний розвиток, розвиток малого та середнього підприємництва, залучення інвестицій, грантова діяльність. Агенція продовжує роботу над різноманітними проєктами; створенням інформаційно-аналітичної системи управління регіональним розвитком як якісної підсистеми в стратегічному плануванні територій області; розробленням стратегічних документів, паспортів і проєктів; впровадженням тренінгових програм для молоді; інформаційно-освітніми заходами для бізнесу; консультаціями; аудитом тощо.

Загалом Наглядова рада розглянула та ухвалила рішення з 7 питань порядку денного, затвердила зміни до бюджету та фінансовий звіт за 2021 рік, ухвалила кошторис та штатний розпис Агенції регіонального розвитку на 2022 рік.

Останні новини

Новини

15 Серпня
12 Серпня