, 8 Червня
booked.net
11 Грудня, 2020, 22:56

Наталя Замкова розповіла, як працюватиме в облраді комісія з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту

Фаховою і аполітичною називає постійну комісії Вінницької обласної ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту її голова Наталя Замкова. Такі перші висновки уже можна зробити за результатами засідання постійної комісії і перших сесії Вінницької обласної ради.

– Ми одразу розподілили обов’язки в комісії. У нас є представники спорту, фахові досвідчені люди. Представники культури, які дійсно знають усі проблеми цієї сфери. Представники освіти, релігійних громад. Наразі наша комісія дуже фахова комісія, – каже Наталя Замкова. – Є величезний посил – працювати конструктивно. І ми налаштовані на роботу, на результат. Сама Вінниця уже шість років поспіль є найбільш комфортним містом. Але в серці кожного з нас є Вінниччина – і ми хочемо, щоб такою ж комфортною, як Вінниця, була і Вінниччина.

За словами голови комісії Наталі Замкової, в обласній раді нинішнього скликання змінюються підходи до роботи. Зокрема, має відбутися аудит існуючих обласних програм, у тому числі і тих, що діють у гуманітарній сфері. Такий формат допоможе зробити обласні програми більш якісними.

– Я вважаю це дуже раціональним і правильним – спочатку аналітика виконання програми. Має відбутися аудит того, що зроблено. І тільки після цього можна затверджувати наступні програми, – пояснює голова постійної комісії. – Раніше програма просто звітувалася, і на цьому все закінчувалося. Наразі ухвалено рішення: спочатку ми заслуховуємо повний звіт – з аналітикою, з усім – і тільки потім будемо ухвалювати наступну програму. Плюси, мінуси, позитив, загрози – все це має бути враховано. І наступна програма буде значно якіснішою і значно продуктивнішою у виконанні.

Щодо думок і пропозиції депутатів, то вони будуть враховані. Уже є домовленість, що фахівці з кожної галузі подаватимуть свої пропозиції. Обов’яково будуть обговорення.

Наталя Замкова обрана до Вінницької обласної ради від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». Ця політична сила отримала більшість у Вінницькій обласній раді (40 депутатів із 84 загального складу), а також більшість у Вінницькій міській раді (37 із 54 загального складу). Тож зважаючи на це, область і місто рухатимуться в одному напрямку.

– Ми єдина команда, яка працює в одному напряму на один командний результат. У нас єдине шалене бажання – вивести Вінниччину у найкращі області, у лідери. Хай це буде наше гасло! Це те, з чим ми вийшли політичну арену. І ми повинні це впровадити і довести усім, що зможемо це зробити, – зазначає Наталя Замкова.

Щодо інших партій, то за словами депутатки, вони повністю відкриті для конструктиву і підтримки усіх раціональних пропозицій від представників будь-яких політичних сил. Головне – аби ці пропозиції були на користь Вінниччини.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня