, 29 Травня
booked.net

Національний саміт кібербезпеки пройшов у Вінниці

27 жовтня у Вінниці відбувся Національний саміт кібербезпеки організований CRDF Global в Україні та Координаційним центром національної кібербезпеки при РНБО України та за підтримки Державного департаменту США. На ньому обговорили поточний стан, виклики та перспективи реалізації Стратегії кібербезпеки на місцевому рівні. Про це повідомляє департамент інформаційних технологій Вінницької міської ради.
На заході були присутні, зокрема, заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Сергій Демедюк, заступник директора департаменту кіберзахисту Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Олександр Бакалинський, радник Національного центру кібербезпеки (Великобританія) Nik W, директор інформаційних технологій АТ “Вінницяобленерго” Юрій Томашевський.

Із виступом по темі викликів та заходів у сфері кіберзахисту в місті Вінниця виступив директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

“Кібервійна зараз у розпалі. Російські хакери здійснюють ціленаправлені атаки на органи влади та інфраструктурні підприємства для того, щоб знизити або паралізувати економічну активність громади, підвищити соціальну напругу через відсутність або нестабільну роботу підприємств, які забезпечують роботу критичної інфраструктури. Усе це працює з використанням цифрових технологій. Саме тому зараз варто ще більше уваги приділяти їх захисту”, — говорить Володимир Романенко.

За його словами, в рамках впровадження цієї Стратегії, департамент інформаційних технологій отримав курси для держслужбовців, які представники міської ради та комунальних підприємств уже почали проходити, аби підвищувати свою цифрову безпекову грамотність.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня