, 10 Червня
booked.net

“Не бійся”: Roxolana представила кліп після ракетного удару по Вінниці

Через тиждень після ракетних обстрілів Вінниці, 21 липня, співачка Roxolana випустила пісню “Не бійся”.  У пісні артистка закликала українців не боятися та вірити у перемогу,повідомляють в ТСН.

Композицію “Не бійся” Roxolana написала у перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну, але тоді так і не наважилася її випустити. За словами співачки, їй здавалося, що у такі важкі часи люди потребують більш підбадьорливих і життєрадісних композицій. Однак ракетний обстріл Вінниці змінив її ставлення до власної пісні.

“14 липня наша команда планувала виступити у Вінниці, але російські ракети влучили по центру міста і забрали життя кількох десятків людей, серед яких був чудовий хлопець Женя Коваленко. Це помічник нашого звукорежисера, який об’їздив із нами пів України в благодійному турі “Тримайся”, – розповіла співачка Roxolana.

Лірик-відео до пісні авторка створила сама. В його останніх кадрах можна побачити імена українців, які загинули внаслідок ракетних ударів, нанесених росіянами по Вінниці 14 липня 2022. Обкладинкою до треку стало фото, яке зробив звукорежисер туру “Тримайся” Андрій Єреденко у зруйнованому Будинку офіцерів в день теракту.

“Пісня “Не бійся” саме про це. Я дописала її і все-таки наважилася представити, адже ми маємо вірити у себе, в Україну і в нашу перемогу попри все. Кожного дня ми втрачаємо рідних, близьких, друзів і побратимів. В такі моменти хочеться опустити руки і зупинитися. Зізнаюся, так було і в нас у перші дні після теракту Вінниці. Ми не розуміли, як зможемо далі продовжувати робити свою справу. Але це саме те, чого домагається Росія, коли випускає свої ракети. Щоб ми всі боялися. В такі моменти потрібно пам’ятати, що ми не самотні. Не потрібно боятися. Ми всі разом, піднімаємося, беремо волю в кулак і йдемо до перемоги”, – додала виконавиця.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару по Вінниці загинув один із членів команди співачки Roxolana. Ввечері 14 липня виконавиця мала виступити у Будинку офіцерів із благодійним концертом. Всі гроші від запланованого на вечір концерту мали піти на допомогу ЗСУ.   

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня