22 Січня, 2025, 8:44
Не виходити на лід закликають вінничан рятувальники

Рятувальники Вінниччини вкотре наголошують на небезпеці виходу на лід, адже нестійка морозна погода не гарантує його безпеку. Незважаючи на численні застереження, особливо рибалки часто нехтують ними, що вже призвело до трьох трагічних випадків з початку року.
Щоб донести важливу інформацію та попередити про реальні загрози, рятувальники виїжджають на водойми, вкриті кригою. Озброївшись рятувальними жилетами та інформаційними листівками, вони спілкуються з людьми, надаючи факти трагічних подій і закликаючи не випробовувати лід на міцність. Адже ціна такої необережності може бути непоправною — людське життя.
Тож рятувальники закликають як дорослих, так і дітей: виходити на замерзлі водойми категорично заборонено!








