, 21 Жовтня
booked.net

Неподалік Тульчина буде створено індустріальний парк

У Тульчинській громаді готуються до облаштування індустріального парку. Об’єкт розміститься на біля села Нестерварка. Для цього виділили земельну ділянку площею 25 гектарів. 

Про це йшлося 6 липня на засіданні робочої групи повідомляють у Вінницькій обласній раді.

Створення індустріального парку у Тульчинській громаді передбачено у Стратегії розвитку громади до 2030 року. На сьогодні розроблено “дорожню карту” створення об’єкту. Під час зустріч ухвалили план дій до її виконання

За словами голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового, створення індустріальних парків планується також у Козятинській і Барській громадах.

Довідка: 

Індустріальний парк або промисловий парк — територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля. Порядок створення, діяльності індустріальних парків на території України регламентується законом України про «Індустріальні парки». Промислові парки зазвичай розташовуються на околицях міст або поза основними житловими районами міста, зазвичай забезпечується гарною транспортною доступністю, в тому числі автомобільним і залізничним транспортом.

Біля Тульчина створять індустріальний парк

Новини

20 Жовтня
19 Жовтня
18 Жовтня