, 3 Жовтня
booked.net

“Непоганою ідеєю було б створення креативного простору у Козятині, де люди могли б цікаво та з користю проводити вільний час” — Ірина Івасюк

Ірина Івасюк

Козятин – це досить велике місто, яке має великий потенціал для розвитку  економіки, освіти, культури та спорту. Проте, в самісінькому центрі міста «красуються» бур’яни. А саме там варто було б облаштувати центр дозвілля для містян. Експертка в галузі культури Ірина Івасюк вважає, що непоганою ідеєю було б створення креативного простору, де люди могли б цікаво та з користю проводити вільний час. Про це вона розповіла у спецпроєкті «На часі» на телеканалі «ВІТА».

— Те, що у Козятині немає свого креативного простору, куди люди могли б просто прийти та відпочити, мене відверто дивує. Козятин – немаленьке місто, яке має великий бюджет, тому дуже прикро, що в самісінькому центрі, замість чогось корисного для дорослих та дітей, ростуть високі бур’яни, — каже Ірина Івасюк.

На думку Ірини Олексіївни, міська влада мала би зобов’язати комунальних працівників, принаймні, навести лад на цьому місці.

У Козятині, як і у Вінниці, повинні бути комунальні служби, прибиральники, які за усім цим слідкують. Кошти є, прикро лише, що немає впорядкування, адже це – обличчя міста, — зазначає пані Ірина.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня