, 19 Травня
booked.net

Неповнолітнього розповсюджувача наркотичної солі затримали у Вінниці

9 лютого на вулиці Князів Коріатовичів працівники кримінальної поліції затримали 17-річного вінничанина, який шляхом закладок збував у місті наркотичну PVP-сіль. Під час проведення першочергових слідчих дій у хлопця вилучили пакет з психотропом, також він показав місця зроблених до свого затримання закладок. Правопорушник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Поліція встановлює осіб, які втягнули неповнолітнього у наркобізнес  та постачали йому заборонені речовини.

Як розповів заступник начальника Вінницького районного управління поліції Сергій Химич, поліцейські отримали оперативну інформацію про те, що  вінничанин займається збутом наркотичних речовин. Інформація підтвердилась після затримання неповнолітнього з пакунком синтетичного наркотику, яку він отримав для подальшого перепродажу.

Попередньо встановлено, що хлопець отримував заборонені речовини, фасував їх та робив закладки у різних частинах міста, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Вінниці затримали неповнолітнього збувача наркотичної солі

Поліцейські вилучили у восьми місцях на вулицях обласного центру закладки з PVP-сіллю, які він встиг облаштувати.

Наркотичні речовини направлені на експертизу, – додають у поліції.

У Вінниці затримали неповнолітнього збувача наркотичної солі

Неповнолітній затриманий в процесуальному порядку та знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.

У його діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

У Вінниці затримали неповнолітнього збувача наркотичної солі

За такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років. Кримінальна відповідальність за торгівлю наркотичними речовинами настає з 14 років.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня