, 30 Травня
booked.net
30 Березня, 2021, 9:43

Незабаром у Вінниці відновиться робота станцій NEXTBIKE ​

З першого квітня у Вінниці відновлює роботу муніципальний велопрокат. У різних частинах міста на 25 велостанціях можна буде орендувати двоколісний транспортний засіб. Наразі налагоджують роботу станцій та доставляють на них байки.

«Запуск велопрокату Nextbike у Вінниці стартує першого квітня. Наразі станції працюють в тестовому режимі. Велосипеди, які пройшли технічне обслуговування, відсьогодні вже стоятимуть на станціях. Також їх продовжать доставляти і наступного тижня. Загалом на стаціях буде розміщено 180 байків», – розповів головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

Представник компанії Nextbike Україна у Вінниці Олександр Царевський  зазначив,  що до 7 квітня при купівлі “місячного” абонементу повертають 50 грн на рахунок. Вартість такого абонементу 250 грн. Відзначимо, що абонемент діє у Вінниці, Львові, Одесі, Харкові, Івано-Франківську. З усіма розцінками можна ознайомитися за посиланням: https://www.nextbike.ua/uk/Vinnytsia/prices/.

«Ми розконсервовуємо станції, тестуємо апаратуру і стартуємо. Якщо гарна, сонячна погода, то це гарна альтернатива громадському транспорту», – додав Олександр Царевський.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня