28 Червня
booked.net

Незабаром Вінниччина може залишити “червону” карантинну зону

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував вихід ще двох областей з «червоної» зони. Це пов’язно з тим, що захворюваність на коронавірус в Україні поступово йде на спад.

Про це повідомляється на  брифінгу міністра. За його словами, вже 5 тижнів поспіль фіксується тенденція до зменшення кількості зареєстрованих випадків COVID-19.

«Ці показники дозволяють нам вивести з «червоного» рівня епідемічної небезпеки ще дві області — Вінницьку та Хмельницьку», — сказав Ляшко.

Нагадаємо, від коронавірусу у Вінниці можна імунізуватись безкоштовно та щодня.

Щоб отримати інформацію про роботу центрів та пунктів вакцинації Вінницької міської територіальної громади, слід перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/vaktsynatsiia#3.

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня