, 19 Травня
booked.net

Незаконно копали глину і робили цеглу, – СБУ викрила підприємство на Вінниччині (ФОТО)

Співробітники Управління СБУ у Вінницькій області припинили незаконний видобуток корисних копалин на території області. Про це інформує пресслужба СБУ.

Службою викрито менеджмент одного з приватних цегельних заводів Вінниччини, які організували незаконне користування надрами для виробництва цегли.

Цеглярі на землях комунальної власності розгорнули видобуток глини без необхідних дозвільних документів. За попередніми підрахунками, з початку 2020 року фігурантами незаконно видобуто майже 3 тисячі кубічних метрів глини. Орієнтовна сума завданих державі збитків може сягати 2 мільйонів гривень.

Незаконно копали глину і робили цеглу, - СБУ викрила підприємство на Вінниччині (ФОТО)

На місці провадження господарської діяльності виявлено спецтехніку, приблизно 500 тисяч одиниць цегли, орієнтовною вартістю 1,5 мільйона гривень, на які планується накладання арешту.

Кримінальне провадження почато за ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчі дії для визначення суми екологічних збитків завданих державі та притягнення до відповідальності винних осіб.

Незаконно копали глину і робили цеглу, - СБУ викрила підприємство на Вінниччині (ФОТО)

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня