, 27 Червня
booked.net

Незрячий батько-одинак з Вінниці отримав допомогу від волонтерів

25-річний незрячий вінничанин Олексій Карплюк залишився з маленькою донечкою на руках, оскільки його дружина померла від серцевої недостатності. 

Молодий чоловік з інвалідністю долає труднощі разом зі своєю мамою Тетяною. Родина потребує підтримки: вони живуть в орендованому житлі, на дитину від держави отримують 860 грн. До того ж, щоб ростити онуку, бабуся звільнилася з роботи, тож грошей вдома в Олексія не вистачає.

Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, волнтери Благодійного фонду “Вінниця – комфортне та безпечне місто” відвезли Олексію допомогу: продукти харчування, та засоби гігієни, зокрема памперси для донечки.

Засновники фонду Андрій Ковальов та Катерина Поджаренко кажуть: чужого горя не існує, тому стояти осторонь від складних ситуацій, в яких опиняються люди, неможливо. 

До слова, завдяки розголосу в соцмережах та ЗМІ, про проблему Олексія почули в органах влади. Сім’ю взяли на супровід соціальні структури міста, а небайдужі вінничани зголосилися підтримати Карплюків матеріально. 

Вінницькі волонтери допомогли незрячому батьку-одинаку Вінницькі волонтери допомогли незрячому батьку-одинаку Вінницькі волонтери допомогли незрячому батьку-одинаку Вінницькі волонтери допомогли незрячому батьку-одинаку

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня