, 27 Січня
booked.net

Ніна Зварич балотуватиметься на посаду бабчинецького сільського голови від «Української Стратегії Гройсмана»

Команда «Української Стратегії Гройсмана» нещодавно на партійному форумі оприлюднила кандидатури на посади сільських, селищних і міських голів. На посаду бабчинецького сільського голови балотуватиметься Ніна Зварич, яка очолює громаду з 2006 року.

«Українська Стратегія Гройсмана» – це команда людей, які мають конкретне бачення позитивних змін. Я завжди старалася йти за сильним лідером, адже рівнятися треба на тих, хто наполегливо працює й досягає успіху, – переконана Ніна Зварич. – Мені подобається й те, що в цій політичній силі кожну людину вважають важливою, адже громада складається з конкретних людей. І в кожної людини є свої потреби й проблеми. Важливо щодня керуватися цим у своїй роботі».

Серед своїх першочергових завдань на посаді керівника громади після виборів Ніна Павлівна називає ремонт харчоблоків у школах громади і налагодженням там якісного харчування, оновлення дитсадків і шкіл.

Ніну Зварич у селі поважають за конкретні справи. У Бабчинцях за час її головування капітально відремонтували приміщення дитячого садка, утеплили будівлю школи, замінили в ній покрівлю, з’явилися тротуари, вуличні ліхтарі, зони відпочинку для дорослих, ігрові майданчики для дітей, ремонтують сільські дороги. У селі Вила Ярузькі після об’єднання в Бабчинецьку ОТГ з’явився водогін, а в селі Букатинка – дитячий садок. А нещодавно в Бабчинецькій ОТГ з’явився унікальний сучасний Центр безпеки.

Бабчинецька ОТГ після виборів стане більшою, тож роботи керівництву села додасться. Але Ніна Зварич з оптимізмом дивиться в майбутнє, адже має досвід втілення сміливих проєктів. Свою громаду в майбутньому Ніна Зварич бачить заможною, з комфортними умовами для життя і якісним обслуговуванням населення. Саме для цього в громаді створюють «Стратегію 2030», намагаючись врахувати все до  дрібниць.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня