, 11 Серпня
booked.net
14 Липня, 2020, 13:08

Нова школа на Поділлі готова прийняти 1200 юних вінничан (ФОТО)

Вінницький міський голова Сергій Моргунов 14 липня відвідав школу №24, що у мікрорайоні Поділля. До кінця липня об’єкт здадуть в експлуатацію, а першого вересня тут розпочнеться навчальний процес. Наразі заклад наповнюють  шкільними меблями та обладнанням.

«У нас залишилося часткове встановлення меблів в їдальню, встановлення спортивного обладнання. Почали  ставити кондиціонери, інтерактивні дошки, проектори. Ми уже на фінішній прямій. Ми уже практично завершили меблювання початкової школи. Ми маємо 16 класних кімнат початкових класів, в початкову школу піде більше 700 діток.  На сьогоднішній день маємо 295 першокласників – це 10 класів, маємо п’ять других класів,  сім третіх класів, три  четвертих. Наразі педагогічний колектив ще не укомплектований. Вчителі можуть подавати свої резюме», – розповіла директорка гімназії №24 Наталія Климчук.

Нова школа на Поділлі готова прийняти 1200 юних вінничан (ФОТО)

Будівництво школи розпочалось в грудні 2015 року. Загальна вартість проєкту – 169,7 млн грн. Школа розрахована на 1200 учнів, має три поверхи.  На першому поверсі запроектована їдальня на 250 місць. Також тут розміщені три спортивних зали, у кожному передбачені роздягальні з душовими.

На другому поверсі розміститься бібліотека, читальний зал на 30 учнів, книгосховище, актовий зал на 356 місць. Для  безпеки перебування дітей встановлено 42 камери відеонагляду в самій школі та на території закладу. Облаштована система пожежної сигналізації та оповіщення.

Нова школа на Поділлі готова прийняти 1200 юних вінничан (ФОТО)

Також заклад має сучасне спортивне ядро, яке включає поле для мініфутболу, майданчик з вуличними тренажерами, баскетбольну та дві волейбольні площадки, бігові доріжки, площадку для розминки та зону для глядачів. Для дітей початкових класів збудований дитячий майданчик.

Міський голова  Сергій Моргунов зазначив, що будівництво школи було серйозним викликом, оскільки  це  вартісний проєкт.

«Ми ризикнули: п’ять років ми будували школу і сьогодні підійшли до завершення самого будівництва, і фактично запустили процес здачі в експлуатацію цього об’єкту.  Я вважаю, що команда міської ради, будівельників, інвесторів попрацювала досить ефективно. Для нас важливо, щоб тут було якісне навчання, щоб тут був відповідальний колектив, який надає якісні освітні послуги для наших маленьких вінничан», – сказав голова.

Нова школа на Поділлі готова прийняти 1200 юних вінничан (ФОТО)

Моргунов наголосив, що із загальної вартості проєкту 169,7 млн грн  майже 71 млн грн – це кошти міського бюджету, майже 70 млн грн – кошти Державного фону регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток і 26 млн грн – кошти інвестора.

Нова школа на Поділлі готова прийняти 1200 юних вінничан (ФОТО)

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня