, 30 Травня
booked.net
19 Липня, 2021, 11:35

Нове протипожежне обладнання отримали три громади Вінниччини

Дашівська, Мурафська та Северинівська громади отримали спеціалізоване  протипожежне обладнання та сертифікати до них. Вручення відбулось на території Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної ради.

Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінські розповідає:

«Це черговий проєкт, який реалізується не тільки у Вінниці, а й в інших областях, які належать до Вінницького консульського округу. І це маленька частина тих проєктів, які ми реалізуємо в рамках польської допомоги. Радий, що ця допомога потрапляє до громад, які безпосередньо відповідають за людське життя, туди, де люди живуть і де потребують захисту в разі виникнення екстрених ситуацій. Власне, для безпеки людей це обладнання і передаємо».

За словами голови Северинівської сільської ради Василя Малярчука, громада отримала 79 вогнегасників, мотопомпу, генератор, електричні ножиці, пожежні рукави.

Що стосується голови Мурафської сільської ради Олега Літвіненко, то він зазначив, що громада потребувала шоломів, якісних костюмів, мотопомпи.

«Сьогодні ми отримуємо реальну допомогу для пожежних команд, які створені в наших громадах. І мені надзвичайно приємно буде приїхати й вручити їм це обладнання, яке допоможе ефективно виконувати роботу, адже це вкрай необхідно для жителів нашої громади», – поділився Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня