, 10 Червня
booked.net

Нове спеціальне обладнання отримали рятувальники Вінниччини (ФОТО, ВІДЕО)

Рятувальники Вінниччини завжди надають допомогу людям – у будь-який час і за будь-яких обставин, незважаючи ні на погодні умови, ні на пору доби. Для того, аби виконання завдань за призначенням було якісним, підрозділам оперативно-рятувальної служби необхідно мати сучасну техніку та обладнання. Саме над цим протягом останніх років посилено працюють керівництво держави, ДСНС та органи місцевої влади на місцях. А, з початку повномасштабного вторгнення рф до України, посилену допомогу почали отримувати підрозділи Служби й від країн-партнерів, неурядових організацій та волонтерів.

Так, 20 лютого вінницькі надзвичайники отримали благодійну допомогу від неурядової міжнародної французької організації ACTED, представники якої, передали для потреб гарнізону чотири сучасних пневмокаркасних намети, що призначені для використання рятувальними службами в польових умовах. Особливість палаток у тому, що їх розгортання можливо здійснити в найкоротші терміни –  за 5-10 хвилин.

Цього ж дня, група водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення презентувала новий сучасний моторний катер типу «річка-море», який вже відсьогодні перебуватиме в бойовому розрахунку. Плавзасіб закупили напередодні за кошти державного бюджету, для потреб двох відділень зазначеної групи.

Нове обладнання (дозиметри, захисний одяг, прилад для деконтамінації, спецрозчини) також отримав особовий склад групи радіаційно-хімічного та біологічного захисту.

Черговий раз підставили плече благодійники, завдяки їхньої підтримки автопарк ДСНС-ників поповнили і дві автоцистерни – MAN та Mercedes.

 

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня