, 30 Липня
booked.net
16 Червня, 2021, 11:56

Новий басейн облаштували у Вінницькій спортивній школі №2

У Вінниці продовжують реконструкцію дитячо-юнацької спортивної школи №2. Тут замість аварійного приміщення на першому поверсі зробили два гаража для байдарок, каное та драгонботів. Облаштувати спортивну залу у стилі лофт, що урізноманітнить фізичні вправи для спортсменів. Днями уже з’явився новий басейн та сауну для реабілітації спортсменів.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Спортшкола №2 не тільки покращила тренувальну базу, а й отримала новий імпульс розвитку. Вже облаштували елінг для човнів, нову спортивну залу, басейн. А ще заклад відкриє філію на території рятувальної станції, що на Вишенському озері. Це наблизить водні види спорту і для дітей з цього мікрорайону. Тренери припускають, що можуть залучити додатково півтори сотні юних вінничан. Зараз у школі близько 300 вихованців.

МДЮСШ №2 спеціалізується на веслуванні. Щоб вчити плавати найменших вихованців, встановили каркасний басейн. У школі дбають, щоб заняття юних спортсменів проходили в комфортних і сучасних умовах. У прибудові над елінгом зробили тренажерну і спортивну залу, а також душові та роздягальні.

Школа «мобільна» – є свій мікроавтобус. А для реабілітації спортсменів – спеціальна сауна. Колектив вивчає досвід європейських центрів олімпійської підготовки, щоб впровадити найкраще у Вінниці. До речі, на базі цієї ДЮСШ готується до змагань і наша національна збірна», – йдеться в дописі.

Новини

29 Липня
28 Липня
27 Липня
26 Липня